شرکت شیر پگاه گلپایگان

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان ،  یکی از شرکت های تابعه صنایع شیر ایران می باشد که با هدف جمع آوری شیر مطلوب منطقه و تولید محصولات باکیفیت برتر در این شهرستان احداث گردیده است. تجهیزات موردنیاز این شرکت بعنوان اولین واحد تولیدکننده صنعتی انواع پنیر در کشور در سال ۱۳۵۲ از کشور بلغارستان خریداری گردیده و در بهمن ماه سال ۱۳۶۲ شروع به کار نمود. ظرفیت تولید پنیر  در ابتدا روزانه حدود ۳ تن و مقدار شیر دریافتی حدود ۱۰ تن بود. پس از آن فعالیت های توسعه ای و راه اندازی خطوط جدید با هدف امکان تولید انواع محصولات لبنی به انجام رسید. فعالیت های مناسب شرکت در جهت افزایش میزان تولید بصورت همزمان با افزایش کیفیت منجر به افزایش ظرفیت دریافت شیر تا حدود ۲۵۰ تن در روز گردید. در سال ۱۳۷۳ طرح توسعه شرکت با خرید خط تولید پنیر سفید ایرانی از کشور آلمان و با ظرفیت فرآوری ۱۰تن شیر در ساعت (تولید روزانه ۲۵تن پنیر ) به اجرا درآمد که قادر به تولید انواع پنیرهای سنتی و سخت مطابق با تکنولوژی روز دنیا می باشد. در سال ۱۳۸۲ خط تولید پنیر ورقه ای (اسلایس) از کشور سوئیس خریداری و شروع به کار نمود. این خط هم اکنون با ظرفیت عالی و قابلیت تولید محصولی منحصر بفرد در سطح کشور در حال فعالیت می باشد. در سال ۱۳۸۵ خط تولید محصولات استریل با بسته بندی نوع تـتراپک (چهارگوش) و با فن آوری پیشرفته از کشور سوئد خریداری و به بهره برداری رسید. در اواسط سال ۱۳۸۵ خط تولید پنیر سفید به روش فراپالایش (یواف) و با ظرفیت تولید حدود ۱۳۰۰ کیلوگرم پنیر در ساعت در بسته بندی حلب راه اندازی شد و بسته بندی لیوانی (کاپ) در اوایل سال ۱۳۸۶ شروع به کار نمود و پس از آن نیز سایر تجهیزات مورد نیاز به فراخور محصول موردنیاز مشتریان نصب و راه اندازی گردید.

محصولات شرکت : این شرکت بیش از ۶۰ نوع محصول تولید می کند که می توان گفت در سطح کشور بی نظیر و یا حداقل کم نظیر است ، این محصولات شامل : انواع پنیر نرم ، پنیر سخت (چدار، گودا ، امنتال) نیمه سخت و سنتی (به روش صنعتی یا کواگولاتور) ، یواف ، بلغاری ، لیقوانی ، لاکتیکی (کاتیج) ، اعلاء(سوپرچیز) ، شهری ، یونانی ، پروبیوتیک در اوزان (۳۰۰گرمی تا ۱۴ کیلویی) و بسته بندی های مختلف (حلب ، قوطی ، وکیوم و ظروف IML ) ، پنیرهای پرورده ورقه ای و سه گوش (مثلثی) در اوزان (۱۲۰ تا ۲۰۰ گرمی) و طعم های (چدار و گودا) پنیرهای پیتزا (۱۸۰ گرمی تا ۴ کیلویی) ، انواع شیر و دسرهای شیری نوشیدنی (استریل) ، انواع ماست (کم چرب ، پرچرب ، سرشیردار) انواع دوغ (پروبیوتیک و شهری) ، کشک ، کره ، روغن حیوانی ، پودر آب پنیر ، پودر شیرخشک (۲۰ و ۲۵ کیلویی) می باشد.

گواهینامه های بین المللی و افتخارات شرکت :اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001  ،  مدیریت زیست محیطی ISO14001  ، مدیریت سیستم ایمنی مواد غذایی ISO22000  ، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001  ، مدیریت انرژی  ISO50001  و ده ها مجوز دیگر از افتخارات این شرکت می باشد.

تلفن فروش : ۴-۵۷۴۷۳۰۰۳-۰۳۱

تلفن شرکت : ۷-۵۷۴۷۳۰۰۵-۰۳۱

ارتباطات مردمی :  57473008 – 031

تلفن فروش در تهران :    77356961  –  66797710 – 021

info@golpayegan.pegah.ir