اهداف ماشرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان با هدف حفظ تنها زیست کره انسان و باقی ماندن در بازار رقابتی، با انتخاب و استقرار سیستم مدیریت زیست محیطی 14001 ISO ، سیستم مدیریت کیفیت 2008 : 9001 ISO ، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO22000:2005 ، استاندارد الزامات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون ایزو 17025 و استاندارد 18001 OHSAS خط مشی خود را در جهت رضایت مشتری، رضایت کارکنان، کاهش هزینه ها، بهبود مستمر کیفیت، حفاظت و ایمنی شغلی، ایمنی و سلامت فرآورده‌های تولیدی خود و حفاظت از محیط زیست در ارتباط با فعالیت‌های خود، به شرح زیر اعلام می‌نماید.

اینجانب اعلام می‌دارم مطابق با خواسته استانداردهای OHSAS18001 و ISO 14001 و ISO 22000 ، اهداف فوق در دسترس عموم، طرف‌های ذینفع و کارکنان قرار گرفته تا ایشان از تعهدات خود آگاه گردند و برای اطمینان از مناسب بودن، خط مشی بصورت سالیانه مورد بازنگری قرار خواهد گرفت، همچنین از کلیه همکاران خود انتظار دارم با مشارکت و همکاری فعال خود در اجرا، نگهداری و بهبود سیستم‌ها و رعایت مقررات بهداشت و ایمنی و مقررات زیست محیطی زمینه مناسبی را برای رسیدن به اهداف فوق فراهم آورند.

من ا…التوفیق

عبداله قدوسی

مدیرعامل شرکت

۱. کسب رضایت مشتریان

مشتریان کانون توجه و ضامن بقا و پیشرفت ما هستند. از این رو با شناسایی و درک صحیح نیازها و انتظارات، تامین نیازهای تلویحی و تصریحی آن ها متعهد به افزایش سطح رضایت مشتریان و کاهش نارضایتی آنها هستیم.

۲. بهبود کارایی سیستم‌ها

بهبود مستمر کارایی و اثر بخشی سیستم‌ها با تولید محصولات با کیفیت و افزایش کارایی و اثر بخشی سیستم‌ها بدون توجه به پایش عملکرد فرایندها و نقش موثر و تعیین‌کننده یک ساختار سازمانی قوی، دست نیافتنی و سخت می‌باشد.

۳. سلامت فرآورده‌های تولیدی

با شناسایی، ارزیابی، کنترل مخاطرات و رعایت شرایط خوب ساخت و نیز پیروی از قوانین و مقررات مربوطه متعهد به تضمین ایمنی و سلامت مصرف‌کنندگان هستیم. ما این تعهد را با اندازه‌گیری اهداف سیستم ایمنی سلامت غذا تضمین می‌نماییم.

بیشتر بخوانید...

۴. حفاظت از محیط زیست

با شناسایی جنبه‌ها و پیامدهای زیست محیطی فعالیت‌های شرکت، خود را متعهد به بهبود مستمر و پیشگیری از آلودگی آب، خاک، هوا و منابع می‌بینم. با بهینه‌سازی سیستم تصفیه پساب، کاهش ضایعات، کاهش مصارف انرژی، و تبعیت از قوانین و مقررات محیط زیست را ضروری می‌دانیم.

بررسی استاندارد دریافتی

۵. ارزش منابع انسانی

تحقق اهداف در سایه آموزش مستمر، ارتقای مهارت و توانایی‌های علمی و فنی و مشارکت فکری نیروی انسانی، رعایت اصل صیانت نیروی انسانی متناسب با مخاطرات ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان امکان پذیر است و از طریق ارتباطات مناسب با پیمانکاران، تامین‌کنندگان، مراجع صلاحیت‌دار مواد غذایی، مشتریان یا مصرف‌کنندگان، سازمان‌ها و بخش‌های وابسته و ارتباطات داخلی، اطلاعات مرتبط با ایمنی مواد غذایی در تمام زنجیره غذا بطور مناسب و کافی قابل دستیابی می‌باشد.

۶. قوانین بهداشت و ایمنی

تعهد به تبعیت از قوانین بهداشت و ایمنی – با رعایت قوانین و اصول بهداشت حرفه‌ای و ایمنی متناسب با ماهیت و میزان ریسک فرآیند و عملیات شاهد زیبندگی ادب و اخلاق کاری و کاهش خطرات و ریسک آن‌ها در محیط کار کار گردیده و خود را متعهد به پیشگیری از مصدومیت، بیماری و بهبود مستمر مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی می‌نماییم.

۷. استاندارد 17025

ارایه خدمات به مشتریان آزمایشگاه مطابق با الزامات استاندارد 17025 – انجام آزمایشات مطابق با اهداف سیستم کیفیت با اعمال رویه حرفه‌ای خوب و از طریق کارکنان مجرب و مرتبط با فعالیتهای آزمون و کالیبراسیون بگونه‌ای که خط مشی و روشهای اجرایی مستند بکار گرفته شود و خواسته‌های مشتریان و روش‌های استاندارد برآورده شود.

۸. افزایش فروش

از طریق بهبود مستمر کیفیت، تنوع محصولات، اجرای برنامه‌های دوره‌ای فروش و کاهش هزینه‌ها در صدد رشد سرانه مصرف شیر و فرآورده‌های آن، افزایش سهم بازار داخلی و دستیابی به بازارهای خارجی هستیم.